Bitcoin Global debiutuje transakcjami typu peer-to-peer Bitcoin z zerowymi opłatami

Bitcoin Global ogłosił, że uruchomił platformę handlu Bitcoin peer-to-peer, która pobiera zerowe opłaty za transakcje.

Ogłaszając tę inicjatywę, Bitcoin Era potwierdził, że wszystkie transakcje, które zostały przeprowadzone na peer-to-peer Bitcoin platformie handlowej w sierpniu zostały przeprowadzone bez opłat.

Inicjatywa ta nadchodzi po tym, jak eksperci dali jasno do zrozumienia, że firmy muszą zwiększyć przyjęcie Bitcoin poprzez przedstawienie łatwych i tanich sposobów handlu. Z tego nowego rozwoju, Bitcoin Global będzie dążyć do rozszerzenia swojej bazy klientów, jak również dalsze przyjęcie krypto w najbliższych latach.

RelatedPosts
Akon 6 miliardów dolarów miasto, jak to będzie działać
Joseph Sullivan oskarżony o ukrywanie naruszenia danych Ubera w 2016 r.
Protokół Binance Smart Chain Band Baps Band Protocol over Decentralized Applications
Japoński sąd nakazał konfiskatę skradzionego NEM z Coincheck.

Jednym z głównych czynników, który przyczynił się do sukcesu Bitcoin na przestrzeni lat jest peer to peer trading, gdzie użytkownicy mogą handlować aktywami cyfrowymi na platformach, które łączą je z innymi początkującymi i ekspertami w handlu.

Peer-to-peer Bitcoin platforma handlowa nie pobiera żadnych opłat za transakcje.

Bitcoin Global stara się iść w ślady innych już znanych na całym świecie firm z branży aktywów cyfrowych z tą nową inicjatywą handlu Bitcoin peer to peer.

W wyniku zrzeczenia się opłat pobieranych za transakcje, inwestorzy, jak również handlowcy, nie chcieliby przegapić tej okazji, czyniąc tym samym platformę bardzo konkurencyjną.

Ponadto, firma poszła o kolejny krok dalej, aby uruchomić wsparcie w dwóch nowych językach. Wraz z debiutem języków francuskiego i chińskiego firma zamierza rozszerzyć swój zasięg na swoich klientów, ponieważ obecnie obsługuje cztery różne języki.

Transakcje na platformie peer-to-peer Bitcoin będą musiały przejść przez escrow.
Platformy transakcyjne Peer to peer Bitcoin są synonimem jednego aspektu, który pozwala użytkownikom na tworzenie ich zleceń. Wraz z rozwojem rynku w ostatnim czasie, użytkownik może potrzebować zawsze aktualizować swoje notowania, co nadal może być przeszkodą w kupnie i sprzedaży.

Nawet przy tym, Bitcoin Global mówi, że obecnie wykorzystuje sposoby, aby złagodzić ich bazę klientów z tego obciążenia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Bitcoin Global mówi, że jego klienci nie mają się o co martwić, ponieważ ich transakcje zawsze będą przechodziły przez zaufany powiernik. Dzięki tej metodzie, aktywa cyfrowe nigdy nie dotrą do nabywców, jeśli nie zapłacą za zakupioną kryptografię.